referencje

 

Z Kancelarią Radcy Prawnego Magdaleny Chaszczyńskiej z siedzibą w Krakowie współpracujemy od wielu lat. Dotychczasowa współpraca w pełni charakteryzuje się profesjonalizmem i elastycznością, a także zrozumieniem naszych potrzeb i ekonomicznych aspektów prowadzonej przez Spółkę działalności. Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu usług prawnych świadczonych przez Kancelarię Prawną Radcy Prawnego Magdaleny Chaszczyńskiej i z pełnym przekonaniem polecamy taką współpracę innym podmiotom."

Aneta Piętka Benetton Retail Poland Sp. z o.o.”

 

" Pełniąc mandat Senatora RP miałem przyjemność korzystać z usług kancelarii Pani Mecenas Magdaleny Chaszczyńskiej.

Z tej współpracy byłem niezwykle zadowolony pod względem fachowości i rzetelności świadczonych usług prawnych.

Dlatego też z pełnym przekonaniem i przyjemnością mogę polecić Kancelarię  'Meritum'".

 

Andrzej Szewiński

Zastępca Prezydenta Miasta Częstochowy (http://www.czestochowa.pl/page/4710,andrzej-szewinski.html​

 

“ Korzystałem z usług Kancelarii Radcy Prawnego Meritum w zakresie dotyczącym wielowątkowej umowy dla sporządzenia której wymagana była znajomość praw autorskich i nowych technologii. Umowa sporządzona została w sposób przemyślany, z troską nie tylko o właściwe zastosowanie przepisów prawa autorskiego ale również biznesowe podejście do umowy. Polecam usługi Kancelarii zarówno w kwestii umów z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii oraz prawa spółek.”

Dariusz Wnukowski Soft4trade sp. zo.o.

 

"Mecenas Magda Chaszczynska -bardzo kompetentna i zna się na tym co robi. Wygrala dla mnie trudną sprawe. Wszystko odbyło sie bez nerwów, milo i bezblędnie -- polecam Panią Mecenas."

Krystyna Podleska - aktorka filmowa teatralna i telewizyjna

 

 

"Mecenas Magdalena Chaszczyńska sporządziła dla nas umowę,

która zapewniła nam poczucie bezpieczeństwa i jasno określiła sytuację obu stron.

Pełen profesjonalizm. Polecamy usługi  tej kancelarii."

Magdalena Walach  i Paweł Okraska (http://www.bagatela.pl/aktor/magdalena-walach​)

 

" W imieniu Krakowskiego Biura Festiwalowego potwierdzam, że współpracowaliśmy z Kancelarią Radcy Prawnego MERITUM Magdalena Chaszczyńska w zakresie potencjalnych zmian formalnych w naszej instytucji. Współpraca przebiegała w sposób nienaganny, usługi świadczone przez kancelarię były kompleksowe i niezwykle profesjonalne. Warto podkreślić ponad przeciętne zaangażowanie w analizę dokumentów formalnych oraz drobiazgową i skrupulatną ocenę przeszłych potencjalnych rozwiązań oraz możliwych kierunków działania. Całość zlecenia została wykonana na wysokim poziomie merytorycznym oraz z należytą starannością. Indywidualne podejście oraz utrzymywanie reżimu czasowego we wzajemnej współpracy pozwala jednoznacznie rekomendować Kancelarię Radcy Prawnego MERITUM Magdalena Chaszczyńska jako sprawdzonego i rzetelnego partnera"

Izabela Helbin Dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego (http://www.biurofestiwalowe.pl/​)

 

 

"Gdyby nie byla prawnikiem lecz aktorką zatrudnił bym ją to teatru natychmiast!"

Janusz Szydłowski- aktor, reżyser, wykładowca w PWSiT w Krakowie, Dyrektor Teatru Muzycznego Variete  w Krakowie. ​(http://teatrvariete.pl/​)